نسخه چاپي 

برپایی نشست هم اندیشی وزارت ورزش و جوانان و مجمع شهرداران کلانشهرها

اولین نشست هم اندیشی و هم افزایی معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و كميته ورزش و تفريحات سالم كميسيون فرهنگي اجتماعي مجمع شهرداران كلانشهرهاي ايران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجمع کلانشهر ها، این نشست  با حضور احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگاني وزارت ورزش؛ ملائی مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت  ، #محمدابراهیم_عموئی دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ،محمدرضا_فروحی رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم مجمع ، مديران كل ادارات ورزش و جوانان أستانها و روئساي سازمانهاي فرهنگي اجتماعي ورزشي شهرداري هاي كلانشهرها و روئساي فدراسيونهاي ورزشهاي همگاني و روستايي عشائري برگزار شد.
در ابتدا  احمدي به اهميت ورزش همگاني در تعيين سطح نشاط اجتماعي اشاره  و  سپس مولايي به ضرورت همكاري كليه نهادها به ويژه شهرداري ها به عنوان بازوان اجرايي اين امر تاكيد کرد.
 در ادامه فروحي ضمن ارائه گزارش عملكرد كميته در ده سال گذشته از همكاري في مابين دو مجموعه استقبال نموده و مقرر شد با حمايت وزارت ورزش و  كميته ملي المپيك ، دبيرخانه ورزش "شهر فعال "  با محوريت و اجراي كميته ورزش و تفريحات سالم مجمع شهرداران تشكيل شود.
 سپس  عمويي ضمن ابراز خرسندي از تشكيل اين نشست امادگي مجمع را برای هرگونه همکاری در زمینه توسعه ورزش همگانی با وزارت ورزش اعلام کرد. 
وی همچنین با مفید و مهم خواندن مشارکت شهرداری کلانشهرها در امر ورزش؛ خاطرنشان کرد که بار اصلی توسعه ورزش در همه ابعاد بر دوش شهرداری ها بوده و توسعه آن نیازمند همکاری همه جانبه می باشد.

  • سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - ١٣:٤٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: