نسخه چاپي 

در چهاردهمین نشست مدیران سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداریهای کلانشهرها بررسی می شود:

شیوه های نوین سرمایه گذاری در شهرداریها

چهاردهمین نشست مدیران سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداریهای کلانشهرها با بررسی موضوعاتی چون شیوه های نوین سرمایه گذاری در شهرداریها به میزبانی کلانشهر مشهد برگزار می شود.

چهاردهمین نشست مدیران سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداریهای کلانشهرها با بررسی موضوعاتی چون شیوه های نوین سرمایه گذاری در شهرداریها به میزبانی کلانشهر مشهد برگزار می شود.
 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجمع شهرداران کلانشهرها، موسی الرضا متین راد دبیر کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با اعلام این خبر گفت : این نشست در روز 16 و 17 بهمن ماه در کلانشهر مشهد برگزارمی شود و مدیران سرمایه گذاری شهرداری های 17 کلانشهر به بحث و تبادل آرا، همفکری و هم افزایی در جهت پروژههای سرمایه گذاری کلانشهرها و استفاده از تجربیات مربوط به دستاورد سازمان ها و مبحث تامین مالی شهرداری ها از طریق سرمایه گذاری می پردازند.
 
متین راد اظهار داشت : در روز نخست پس از مراسم افتتاحیه چهاردهمین نشست ، کارگاه تخصصی با موضوع نحوه جذب سرمایه گذاری خارجی درشهرداری ها برگزار می شود و سپس حاضرین به بحث و بررسی پیرامون لایحه درآمدهای پایدار و موضوع شرکت تامین سرمایه در شهرداری های کلانشهرها می پردازند و در ادامه نیز نمایشگاه پروژه های سرمایه گذاری مشهد با حضور مدیران سرمایه گذاری شهرداری های کلانشهر افتتاح می شود.
 
وی در ادامه افزود: در روز دوم این همایش کارگاه تخصصی با موضوع شیوه های نوین سرمایه گذاری با مشارکت عمومی و خصوصی ارائه و درادامه نحوه تهیه مشوق های سرمایه گذاری درشهرداری ها با ارائه نمونه موردی مشهد بررسی می شود.
 
بازدید از پروژه های مشارکتی شهرداری مشهد از جمله پروژه مشارکتی آرمیتاژ گلشن و سایر پروژه های مشارکتی شهرداری مشهد از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای این نشست است .
 
شایان ذکر است اولین نمایشگاه جامع سرمایه گذاری ،فرصت ها و صنایع وابسته همزمان با این همایش از 16 لغایت 19 بهمن ماه از ساعت 16 تا 22 در نمایشگاه بین المللی کلانشهر مشهد بر گزار می شود.

  • سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - ١٠:٥٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: