نسخه چاپي 

🔷مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران بیان داشت؛

سازمان بازرسی کل کشور بر همه پروژه‌های ما نظارت دارد/ اطلاعات همه پروژه‌ها با جزئیات برخط و در دسترس عموم مردم قرار دارد

شکر الله بنار مدیر عامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهر تهران گفت: همکاری خوبی بین ما و بازرسی کل کشور شکل گرفته است و بر همه پروژه‌های ما نظارت دارند؛ بازرسی شهرداری تهران هم در سازمان ما نماینده دارد و بر فرایندها به‌طور مستمر نظارت می‌کند.

 ما در سازمان  معاملات، سرمایه‌گذاران، پروژه‌ها و قراردادهایمان را علاوه بر سایت سازمان سرمایه‌گذاری، روی سایت شفافیت هم بارگذاری می‌کنیم و اطلاعات همه پروژه‌ها با جزئیات برخط و در دسترس عموم مردم قرار دارد. 

بر اساس سند جامع سرمایه‌گذاری برای انجام سرمایه‌گذاری جدید، الزامات و اقداماتی باید صورت گیرد که هم خود این سازمان و هم شرکای سرمایه گذاری باید این فرایند را طی کنند.

تا پروژه‌ای سند نداشته باشد، تا پروانه و رأی کمیسیون ماده 5 نداشته باشد، تا سطوح ساختمان توسط معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران تأیید نشود، نه برای پروژه فراخوان می‌دهیم و نه سرمایه‌گذار می‌گیریم.

از سوی دیگر، کمیته‌ای را هم در سازمان و هم در مناطق تحت عنوان کمیته مشارکت با ریاست شهردار منطقه تعریف کرده‌ایم که این کمیته، بر معرفی پروژه به ما نظارت عالی دارند.

برای ارزیابی مالی شرکا هم ، دستورالعملی در سند جامع سرمایه‌گذاری دیده شده است.

  • پنج شنبه ٢٦ تير ١٣٩٩ - ١٣:٣٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: