نسخه چاپي 

دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در جلسه صبحگاهی کمیته ورزش و تفریحات سالم تاکید کرد;

لزوم کیفی سازی مأموریت ها و پرهیز از هزینه های غیر لازم در برنامه های ورزشی

دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در جلسه صبحگاهی کمیته ورزش و تفریحات سالم بر لزوم کیفی سازی مأموریت ها و پرهیز از هزینه های غیر لازم در برنامه های ورزشی تاکید کرد .

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران, محمد ابراهیم عموئی دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی در جلسه صبحگاهی کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی که با موضوع برنامه ریزی ورزشی سال 98 برگزار شد, ضمن تقدیر از فعالیت های گسترده کمیته ورزش, به ویژه رئیس کمیته و مدیران ورزش کلانشهر ها, بر لزوم کیفی سازی مأموریت ها و اقدامات و پرهیز از هزینه های غیر لازم در برنامه های ورزشی و استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی و کنترل و کاهش موازی کاری در برنامه ها تاکید کرد.
دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی بر توجه جدی بر نیاز سنجی , برنامه ریزی و اجرای برنامه های ورزشی براساس میزان توانایی و مشارکت کلانشهر ها اشاره و خواستار حداکثر خلاقیت, نوآوری و بهره وری در تدوین برنامه سال 98 شد. 
گفتنی است در ابتدای این نشست, محمدرضا فروحی رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم, ضمن تشکر از حمایت ها و پشتیبانی های صمیمانه دبیرکل مجمع, رئیس و دبیر کمیسیون, گزارشی کوتاه از برنامه های انجام شده و دردست اقدام این کمیته ارایه کرد.
رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم, همچنین بر نقش ورزش در ارتقای بهره وری و سلامت کارکنان تأکید کرد و افزود: توسعه ورزش در بین مجموعه کلانشهرها به عنوان عامل و راهکاری مهم , می تواند به تحرک بیشتر در ارتقای برنامه ها و اقدامات کلانشهرها نقش ایفا کند.

  • چهارشنبه ٣ بهمن ١٣٩٧ - ١٣:٣٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: