نسخه چاپي 

تقدير وزارت ورزش و جوانان از شهرداران کلانشهرها

وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزشهای همگانی از عملکرد مثبت شهرداران کلانشهرها در حوزه ورزش همگانی به ویژه در زمان بحران ویروس کرونا تقدیر کردند.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مجمع شهرداران کلانشهرها، با اهدای لوح مشترک به امضاي عبدالحمید احمدي معاون فرهنگي و توسعه همگاني وزارت ورزش و احمد گواري رئيس فدراسيون همگاني كشور از پیروز حناچی شهردار تهران و رئیس مجمع شهرداران کلانشهرها ، شهرداران 17 کلانشهر و کمال مرادی دبيركل  این مجمع تقدیرشد.

مرادی دبیر کل مجمع شهرداران عملکرد مثبت شهرداریهای کلانشهرها در حوزه ورزش شهروندی و کارمندی جهت توسعه ورزش همگانی به ویژه برنامه ها و مسابقات غیر حضوری را که در قالب طرح ملي "شهر فعال "(دوستدار ورزش ) با نظارت و برنامه ريزي كميته ورزش در كلانشهرها اجرا شد را از بارزترین عملکرد مورد تقدیر عنوان کرد.

کمال مرادی با اشاره به اینکه در حال حاضر شهرداری ها در صف مقدم پیشگیری و مبارزه با ویروس کووید 19 قرار دارند و شرایط سختی را تحمل می کنند اظهار داشت : از جمله رسالت هایی که به منظور ایجاد نشاط اجتماعی برای شهرداری ها متصور می شود توسعه ورزش های همگانی است که می تواند در زمان بحران ویروس کرونا  به ارتقای سلامت جسمی و روحی شهروندان کمک فزاینده ای داشته باشد.

مرادی در ادامه اظهار داشت : خوشبختانه کمیته ورزش و تفریحات سالم مجمع اقدامات خوبی را در این زمینه پیش بینی کرده است که امید می رود با همکاری معاونین اجتماعی و فرهنگی شهرداری های کلانشهرها به بهترین نحو از آنها بهره برداری شود.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه شهرداری ها در حال حاضر از ارگانهایی هستند که در حوزه توسعه ورزش همگانی سهم عمده ای داشته اند و سوق دادن شهروندان به سمت ورزش های خانگی و همراهی با خانواده ها از جمله اهداف کمیته ورزش در حال حاضر است .

محمد رضا فروحی رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم نیز  با بیان اینکه تمرکز این کمیته برای برنامه ریزی ورزش های غیر حضوری است اظهار داشت : از جمله ورزش های متنوعی که برای شهروندان پیش بینی شده بود " مسابقات لیوان چینی " و "شطرنج" ، "دارت" "آمادگی جسمانی" و سایر "هنرهای فردی "بود  است که می توانستیم آنها را به صورت تک نفره و یا به شکل مجازی برگزار کنیم.

 

  • چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩ - ٠٩:٢٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: