نسخه چاپي 

در نشست کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران بررسی می شود:

راههای ثبات سرمایه گذاری در دوران کرونا

هفدهمین نشست کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکت های مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، به منظور بررسی راههای ثبات سرمایه گذاری و ارائه بسته های حمایتی و تشویقی در زمان شیوع ویروس کرونا و تبادل تجربیات در این زمینه ازطریق ویدئو کنفرانس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، موسی الرضا متین راد دبیر کمیسیون سرمایه گذاری با اعلام این خبر گفت :  بررسی چالش ها و موانع جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی ، فرآیند تهیه و ارائه مشوق های سرمایه گذاری و روش های نوآورانه برای ایجاد درآمد پایدار در شهرداریها از موضوعات مهم این نشست خواهد بود.

وی در ادامه ضمن بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا و اخلال در فعالیتهای مختلف تجاری و اقتصادی باعث شد که موضوع سرمایه گذاری و جذب درآمدهای پایدار دستخوش عدم ثبات نسبی و تحولاتی گردد که این مهم نیز بر چگونگی سیاست های سرمایه‌گذاری اعم از داخلی و خارجی تاثیر گذار بوده است.

دبیر کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکتهای کلانشهرهای ایران در ادامه افزود: مدیریت شهری کلانشهر ها با هدف به حداقل رساندن نابسامانی در حوزه اقتصاد شهری و کاهش اثرات مخرب بر سرمایه‌گذاری مصمم است با برگزاری نشست به بررسی و ارائه راهکارهای مناسب  به منظور تثبیت سرمایه گذاری در پروژه های مدیریت شهری و همچنین تقویت بنیه درآمدهای پایدار شهری بپردازد.

وی گفت: اتخاذ سیاست‌های حمایتی در قالب بسته های تشویقی و ارائه تجارب و طرح دیدگاههای کلانشهرها ازجمله موضوعات قابل بحث و بررسی در این نشست می باشد.

متین راد درخاتمه اظهارداشت: سرمایه‌گذاری در دوران پساکرونا, ایده های ابتکاری در موضوع سرمایه‌گذاری ونیز ترویج وتسهیل سرمایه‌گذاری با هدف تثبیت و تقویت توسعه پایدار با هم اندیشی اعضای کمیسیون سرمایه‌گذاری محقق می‌شود.

گفتنی است این نشست به صورت مجازی و در روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

  • سه شنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - ٠٩:٥٥
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: