نسخه چاپي 

رییس کمیته تخصصی سیما، منظر و فضای سبز شهری کلان‌شهرهای ایران منصوب شد

سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج به عنوان رییس کمیته تخصصی سیما، منظر و فضای سبز شهری کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران، انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج، در سی و پنجمین نشست این کمیسیون "پیمان بضاعتی پور" به عنوان رییس کمیته تخصصی سیما، منظر و فضای سبز شهری کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مجمع شهرداران کلان‌شهرهای ایران، منصوب شد.
 
کمیسیون های تخصصی ویژه کلان‌شهرها در راستای یکپارچه سازی برنامه ریزی در امور شهری فعال و با توجه به حوزه های تخصصی و سوابق مدیران ارشد شهری در کمیسیون‌ها عضو، و برنامه های جامع مدیریت شهری رصد و اجرا می شود.
 
کمیته سیما، منظر و فضای سبز شهری کلانشهر‌ها با هدف افزایش تعاملات در موضوعات مرتبط با فضای سبز و زیبا سازی تشکیل شده است و این کمیته نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی کلانشهرها را در راستای بهبود روند ملی فضای سبز و سیما و منظر شهری برگزار می کند.
 
همچنین در سی و پنجمین نشست اعضای کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست مقرر شد دبیرخانه این کمیته تخصصی در سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج مستقر باشد.

  • چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧ - ١٠:٠٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: