نسخه چاپي 

در راستای قانون منع به کارگیری بازنشستگان :

دبیر جدید کمیسیون شهرسازی و معماری کلانشهرها معرفی شد

در راستای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دستگاههای دولتی ، دبیر جدید کمیسیون شهرسازی و معماری دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرها جایگزین دبیر بازنشسته این کمیسیون شد .


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کلانشهرها ، طی حکمی از سوی مهندس کمال مرادی مدیر دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران ، دکتر محمد تقی زاده به سمت دبیر کمیسیون شهرسازی و معماری منصوب شد.
هم افزایی مطلوب ، تدوین برنامه ی راهبردی کمیسیون ، بررسی و به روز رسانی ماموریت های تعریف شده ، اتخاذ تدابیر لازم در خصوص فراهم نمودن زمینه های همکاری گسترده ، تشریک مساعی ،انتقال تجربیات و اتمام پروژه ها و طرح های مشترک مورد نیاز در معاونت های شهرساز ی و معماری شهرداری کلانشهرهای کشور ، راهبری و مدیریت برگزاری منظم گردهمایی ها ، جلسات کمیته های تخصصی و کارگروههای موضوعی در کلانشهرها و تلاش در جهت تحقق مصوبات کمیسیون و برقراری ارتباط موثر با نهادها و سازمان های مرتبط از جمله موارد مورد تاکید در حکم دبیر جدید این کمیسیون است .
محمد تقی زاده دبیر  کمیسیون شهرسازی و معماری متولد 1346 و دارای دکترای شهرسازی از دانشگاه هنر تهران ،عضو نظام مهندسی ، کارشناس رسمی دادگستری ، مشاور فنی کمیسیون ماده صد شهر تهران ، مدیر کل دبیرخانه کمیسیون ماده پنج ، شهردار بابلسرو قرچک ،قائم مقام شهرداری منطقه 5 تهران ، مدیر نمونه شهرداری تهران ،مهندس نمونه کشوری ، مدرس و عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و 20 سال سابقه ی اجرایی و علمی را در کارنامه ی خود دارد.
پیش از این ابوالفضل مددی سمت دبیر کمیسیون شهرساز ی و معماری را بر عهده داشت که مشمول قانون منع به کارگیری بازنشستگان شد.
مهندس کمال مرادی مدیر دبیرخانه مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران با اشاره به اینکه کمیسیون شهرسازی  و معماری یکی از کمیسیون های  تخصصی این دبیرخانه است خاطر نشان کرد: تبادل نظر و انتقال تجارب مدیریتی و کارشناسی ، همفکری  ،مشارکت و هماهنگی مدیران کلانشهرها در خصوص مسائل مدیریت شهری در جهت بهبود خدمات کیفی و کمی شهرداری و هدایت فعالیت ها در چارچوب مسائل فنی ، تخصصی و کارشناسی از مهمترین اهداف تشکیل این کمیسیون هاست.

  • دوشنبه ٢١ آبان ١٣٩٧ - ١٥:٥٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: