نسخه چاپي 

همکاری موسسه علمی – کاربردی شهرداری تهران با شهرداری های کلانشهرها

نشست مشترک مسئولین موسسه علمی – کاربردی شهرداری تهران با مجمع شهرداران کلانشهرها به منظور استفاده از ظرفیت های این موسسه در حوزه ی آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مجمع کلانشهرها ، کمال مرادی دبیر کل این مجمع با اشاره به اهمیت ارتقای سطح دانش و مهارت های کارکنان و مدیران مجموعه ی  شهری ابراز امیدواری کرد این همکاری بتواند منشا اثرات مطلوبی برای شهر و شهروندان باشد .

مرادی  با اشاره به اینکه مجمع کلانشهرها به عنوان یک نهاد مدنی می تواند در موضوع آموزش تخصصی مدیریت شهری ورود پیدا کند افزود: امید است این موسسه علمی – کاربردی بتواند در آینده نزدیک با ارتقای سطح کیفی آموزش خود در این حوزه منحصر به فرد و به نام باشد و نیروهایی را آموزش دهد که در نهادهایی مانند شهرداریها و شوراهای شهر و روستا از آنها استفاده شود.

محمد رضا خان محمدی رئیس کمیته تحول اداری و آموزش کمیسیون برنامه ریزی و توسعه مجمع کلانشهرها نیز در این نشست تصریح کرد: در حال حاضر موضوع ارتقای مهارت های علمی و عملی کارکنان یکی از نیازهای اصلی شهرداری های کلانشهرهاست .

معاون برنامه ریزی و توسعه شهرداری اراک در ادامه ضمن اعلام آمادگی شهرداری این کلانشهر برای اجرای طرح اولیه آموزشی تصریح کرد : می توان دفاتری از این موسسه در کلانشهرها راه اندازی ، تجهیز  و ساعات آموزشی کاربردی برای کارکنان شهرداری برگزار شود . 

شیوا صادق پور رئیس کمیته بانوان مجمع نیز در این نشست به ظرفیت های موجود برای برگزاری دوره های ویژه بانوان در شهرداری های کلانشهرها اشاره کرد.

موسی الرضا متین راد دبیر کمیسیون سرمایه گذاری مجمع نیز برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت کارکنان از طریق این موسسه را بسیار موثر عنوان کرد و بر استفاده از ظرفیت شهرداری کلانشهرها تاکید کرد.

در ابتدای این نشست زارع مشاور اقتصادی موسسه علمی – کاربردی نیز به ارائه ی گزارشی درخصوص ساختار و نحوه ی فعالیت این موسسه پرداخت و برای همکاری با شهرداری های کلانشهرها اعلام کرد.

در خاتمه این نشست اعضا به توافق رسیدند که با هماهنگی وزارت کشور، شورای عالی استانها و مجمع کلانشهرها همکاری های لازم در زمینه ی آموزش کارکنان در آینده ی نزدیک محقق شود.

  • چهارشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٨ - ١٤:٣٦
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: