نسخه چاپي 

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد؛

اجرای طرح حضور و غیاب هوشمند پاکبانان

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد از اجرای طرح حضور و غیاب هوشمند (تشخیص چهره) پاکبانان و نیروهای رفع سد معبر خبر داد.

وی افزود: سیستم حضور و غیاب هوشمند (تشخیص چهره) برای اولین بار در سطح کشور در نواحی 1و 2 منطقه 9 پیاده سازی شده است.
 
صحراگرد خاطر نشان کرد: این طرح در مرحله اول برای حدود 360 نفر پاکبان در منطقه 9 پیاده سازی و اجرا می شود، همچنین پس از تست و اجرای موفق دوره پایلوت، در مرحله نهایی برای بیش از 5500 نفر پاکبان و نیروهای رفع سد معبر مناطق 13گانه شهر مشهد اجرا خواهد شد. 
 
وی هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از ضایع شدن حق و حقوقات پاکبانان با توجه به ثبت دقیق مرخصی ها و ساعات اضافه کار پاکبانان،سهولت در محاسبه کارکرد پاکبانان و پرداخت به موقع حقوق و دستمزد آنها، اخذ گزارشات مختلف و ارسال آن در قالب وب و ارتباط با سامانه مبنا (سامانه نظارت بر فعالیت های خدمات شهری ) و قابلیت نصب برنامه بر روی گوشی ناظرین مقیم و عدم نیاز  مراجعه پاکبان به دستگاه اعلام کرد.
شایان ذکر است در این روش از نرم افزار های حضور وغیاب بر پایه تشخیص چهره، که یکی از سیستم های بیومتریک محسوب میشود استفاده خواهد شد. (در سیستم های بیومتریک از ویژگیهای فیزیولوژی مانند اثر انگشت، عنبیه چشم، چهره، اثر کف دست یا ویژگیهای رفتاری مانند صدا و دست خط به منظور تشخیص افراد استفاده می شود)

  • دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ - ١٠:٤٥
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: