نسخه چاپي 

نوروزی: تا زمان اعلام نیاز مسئولان استانی در خوزستان می‌مانیم

تا زمان اعلام نیاز مسئولان استانی در خوزستان می‌مانیم

شهردار اصفهان گفت: شهرداری و سایر گروه‌هایی که از اصفهان برای کمک به خوزستان اعزام شده‌اند قطعاً تا زماني که مسئولان استان خوزستان اعلام نياز کنند در منطقه مي‌مانند و به خدمت‌رساني ادامه مي‌دهند.

 قدرت الله نوروزی امروز –جمعه ۲۳ فرودین ماه ۱۳۹۸- در سفر به شهر اهواز در خصوص اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری اصفهان برای کمک به جلوگيري از وقوع سيل در اهواز اظهار کرد: کمک به جلوگيري از ورود رودخانه كارون به شهر در مناطق ۳ و ۵ اهواز -ساحل شرقي كارون- به شهرداري اصفهان سپرده شده بود كه گروه‌هاي اعزامي به‌خوبي عمل كردند.

وی ادامه داد: در حال حاضر کمک به ایجاد استحکام و سیل بند در منطقه دو شهرداری اهواز نیز بر عهده شهرداري اصفهان گذاشته شده است و نيروهاي اعزامي شهرداري در اين منطقه نيز مشغول به کار هستند.

شهردار اصفهان تاکید کرد: شهرداری و سایر گروه‌هایی که از اصفهان براي کمک به خوزستان اعزام شده‌اند قطعاً تا زماني كه مسئولان استان خوزستان اعلام نياز كنند در منطقه مي‌مانند و به خدمت‌رساني ادامه مي‌دهند.

نوروزی افزود: امروز به همراهی برخی از مدیران وزارت کشور بازدیدي ميداني از بخش‌هاي مختلف شهر داشتيم تا در صورت نياز به نيروها و تجهيزات اين کار صورت گيرد؛ البته بر اساس گزارش‌ها تاکنون نيازي به کمک‌هاي بيشتر وجود نداشته و با توجه به اعلام سازمان هواشناسي بارش‌هاي آتي چندان تهديدآميز نيست.

  • يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ - ١٠:٢٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: