نسخه چاپي 

پیشنهاد کلان شهرها در خصوص اصلاح دستورالعمل برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداریها

نظرات و پیشنهادات کلان شهرها در خصوص اصلاح مفاد دستورالعمل برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداری ها توسط کارگروهی با محوریت معاونت برنامه ریزی شهرداری قم جمع بندی و به سازمان شهرداری ها پیشنهاد می شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل مجمع شهرداران کلان شهرها، جلسه کمیته تخصصی برنامه، بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری های کلان شهرها سه شنبه گذشته با حضور مدیران بودجه شهرداری ها به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

بر اساس این گزارش با توجه به وجود ابهامات و مشکلاتی در دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداریها در خصوص برنامه راهبردی و عملیاتی شهرداری ها و به منظور اعمال تغییرات مورد نیاز در دستورالعمل مذکور، کارگروهی متشکل از مدیران و کارشناسان شهرداری های کلان شهرها با محوریت معاونت برنامه ریزی شهرداری قم برای بررسی و اصلاح دستورالعمل تشکیل و جمع بندی نظرات برای اعمال در دستورالعمل به سازمان شهرداریها ارسال می شود.

شایان ذکر است چالش های موجود در وب سایت جدید بودجه سازمان شهرداریها و راهکارهای اصلاح و تغییر در نظام حسابداری برای اجرای دستورالعمل ابلاغی سازمان شهرداریها در زمینه تهیه، تدوین، اجرا و تفریغ بودجه شهرداریها و همچنین ارایه الگوی ارزیابی عملکرد سازمانی در شهرداری مشهد از دیگر موضوعات مورد بررسی در جلسه کمیته تخصصی برنامه و بودجه کلان شهرها بود.

  • شنبه ٢٤ خرداد ١٣٩٩ - ١٣:١١
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: