نسخه چاپي 

طی جلسه ای با حضور رئیس سازمان بازرسی

اقدامات نظارتی قبل، حین و بعد از مراسم یوم الله 22 بهمن تشریح شد

در آستانه فرا رسیدن یوم الله 22 بهمن، برنامه ها و اقدامات نظارتی سازمان بازرسی در برگزاری این مراسم تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بازرسی؛ در جلسه ای که ظهر روز شنبه 19 بهمن ماه به منظور ارائه برنامه ها و اقدامات نظارتی سازمان بازرسی در حوزه خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و معاونت اجتماعی و فرهنگی برگزار شد، معاونان و مدیران بازرسی حوزه های مربوطه به تشریح فعالیت های قبل، حین و پس از برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن در حوزه های خود پرداختند.
مسعود حمزه ای رئیس سازمان بازرسی با اشاره به برگزاری همه ساله برخی از برنامه های مناسبتی همچون راهپیمایی 22 بهمن، مراسم ارتحال امام، روز قدس و دیگر برنامه ها خواستار تهیه و تدوین دستورالعمل واحد اقدامات بازرسی در برنامه های مشابه شد و گفت: اگر این دستورالعمل به یک وحدت رویه تبدیل شود هر حوزه ای به وظایف و مسئولیت های خود آگاه بوده و مطابق با همان دستورالعمل ابلاغی عمل خواهد کرد.
حمزه ای افزود: سازمان بازرسی شهرداری تهران همانند سنوات گذشته وظیفه نظارت های قبل، حین و پس از مراسم یوم الله 22 بهمن را بر عهده داشته و هدف از این نظارت ها این است تا برنامه هایی که در شهرداری تهران در حوزه های درگیر ترتیب داده است، به موقع و با کیفیت مناسب اجرا شود.
وی ضمن تاکید بر کارساز بودن برنامه های نظارتی در حین مراسم عنوان کرد: بازرسی باید بعد از پایان مراسم نیز در بحث هزینه کردها ورود یافته و گزارش نهایی از اقدامات تمامی حوزه های این سازمان به شهردار محترم و اعضای هیئت رییسه شهرداری ارائه شود.
رحمان نژاد معاون خدمات شهری سازمان بازرسی نیز در ادامه این جلسه از ارسال مصوبات ودستورالعمل های مراسم دهه فجر و 22 بهمن در حوزه خدمات شهری به حوزه های درگیر خبر داد و اظهار داشت: چک لیست های قبل، حین و بعد از مراسم نیز تهیه و به مناطق 22 گانه ارائه شده است. همچنین گزارش آسب شناسی مراسم سال گذشته تهیه و جمع بندی شده و به معاونت خدمات شهری ارسال گردیده است.
علیرضا سعادتمند معاون سازمان بازرسی در حوزه حمل و نقل و ترافیک نیز مهمترین برنامه های این معاونت را مربوط به حوزه های اتوبوسرانی و شرکت بهره برداری مترو دانست و گفت: مطابق با سنوات گذشته شرکت اتوبوسرانی از همه ظرفیت های موجود، برای انتقال شهروندان به مسیرهای مشخص شده راهپیمایی به صورت رایگان استفاده می کند و پس از پایان مراسم نیز آماده بازگرداندن شرکت کنندگان در مراسم به مبدا می باشند.
سعادتمند تصریح کرد: شرکت بهره برداری مترو نیز با اعلام آمادگی برای جابجایی راهپیمایان 22 بهمن تا پایان مراسم خدمات رایگان به شهروندان ارائه می دهد و اقدامات نظارتی برای خدمت رسانی مطلوب در حوزه حمل و نقل و ترافیک صورت خواهد گرفت.
قادر باستانی معاون اجتماعی و فرهنگی سازمان بازرسی مردمی بودن مراسم جشن انقلاب را مورد توجه قرار داد و ابراز کرد: محتوای راهپیمایی 22 بهمن نمایانگر وحدت ملی و اعتماد مردم به نظام است و باید تلاش کنیم تا این برنامه و برنامه های مشابه با محوریت مردمی برگزار شود.
وی با تاکید بر شفافیت مالی و جلوگیری از هزینه های اضافی در تهیه و توزیع اقلام فرهنگی به ویژه در پردیس ها به عنوان محور فعالیت های معاونت اجتماعی و فرهنگی، ادامه داد: این معاونت نیز در راستای برگزاری باشکوه مراسم چهل و یکمین سالکرد پیروزی انقلاب اسلامی دستورالعملی را صادر نموده و چک لیست های لازم هم در این خصوص تهیه شده است.
در ادامه این جلسه مدیران بازرسی مناطق 22 گانه به همراه جمعی از مدیران حوزه های درگیر در مراسم، به بیان برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در حوزه های خود بر اساس دستورالعمل های ابلاغی پرداختند و راهکارها و پیشنهادات لازم از سوی ریاست سازمان بازرسی ارائه شد.  • دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨ - ٠٧:٢٩
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: