نسخه چاپي 

اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بین‌المللی برای توسعه دوچرخه‌ سواری پیوست

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان با اشاره به پیوستن اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بین‌المللی با هدف توسعه دوچرخه سواری در سطح شهرهاي کشور گفت: در اين راستا اگر طرح‌هاي مورد نظر با پيوست‌هاي مناسب به مراجع ذي‌ربط ارائه دهيم، موفق به اخذ بودجه بين المللي مي‌شويم.

علیرضا صلواتی با اشاره به شکل‌گیری ائتلاف برای اخذ بودجه بين‌المللي با هدف توسعه دوچرخه سواري در سطح شهرهاي کشور اظهار کرد: به همت تعدادي از سمن‌هاي غيردولتي جلسه‌اي در تهران با حضور نمايندگان دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي ذي‌ربط، از جمله تعدادي از وزارتخانه‌ها، سازمان محيط زيست، شهرداري‌ها، دانشگاه‌ها و با حضور سفير هلند در ايران برگزار شد، هدف از اين نشست، بررسي جلب کمک‌هاي بين‌المللي در جهت گسترش طرح‌هايي بود كه به توسعه پايدار منتهي مي‌شود.  

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: اگر همت همگانی ایجاد شود و طرح‌های مورد نظر از پیوست‌هاي اجرايي مناسب و کافي بهره‌مند باشند مي‌توانيم سرمايه‌هاي خارجي را براي اجراي موفق طرح‌ها جذب کرده و در اين مسير از کمک‌هاي بانك جهاني و بانك توسعه اسلامي استفاده كنيم. 

وی با اشاره به پیوستن اصفهان به ائتلاف اخذ بودجه بین‌المللی با هدف توسعه دوچرخه سواری در سطح شهرهاي کشور خاطرنشان کرد: ما به دنبال گسترش مسيرهاي دوچرخه، ارائه تسهيلات براي توسعه دوچرخه سواري و ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب براي اين امر هستيم، در اين راستا اگر طرح‌هاي مورد نظر با پيوست‌هاي مناسب را به مراجع ذي‌ربط ارائه دهيم موفق به اخذ بودجه بين المللي مي‌شويم.

صلواتی ادامه داد: در اصفهان نیز بر اساس مطالعات جامع حمل و نقل و طرح شبکه یک پارچه‌ای که پیش‌بيني شده طرح مورد نظر را آماده و ارائه مي‌کنيم، اميدوار هستيم که اصفهان بتواند رضايت مراجع جهاني را در جهت بهبود كيفيت زيست‌محيطي جلب كند.

  • سه شنبه ١٥ آبان ١٣٩٧ - ١٢:١٧
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: