نسخه چاپي 

سامانه شهروند سپاری شهرداری ارومیه به صورت پایلوت اجرا می شود

رییس اداره نظارت بر سیستم یکپارچه سازی شهرداری ارومیه از اجرای سامانه شهروند سپاری شهرداری به صورت پایلوت از سطح منطقه 5 خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه، صحت نیا، رییس اداره نظارت بر سیستم یکپارچه سازی شهرداری ارومیه با اشاره به سیستم یکپارچه سازی شهرداری، عنوان کرد: این سیستم جزو ملزومات خدمات محلی و خدمت به شهرسازی شهر است  و تمام محاسبات در شهرداری چون محاسبات عوارض نوسازی و محاسبات ماده صد  بصورت خودکارو هوشمند انجام می گیرد.

 وی با بیان اینکه توسعه سیستم یکپارچه سازی جزو برنامه های شهرداری است، اظهار کرد:  در گذشته در مناطق 5 گانه شهرداری اعمال ضوابط شهرسازی و محاسبات فنی و مالی بصور  دستی بود  که این محاسبات بصورت دستی منجربه  اتلاف وقت، بروز خطای انسانی و نارضایتی شهروندان می شد.

صحت نیا بیان کرد: سیستم یکپارچه سازی شهر سازی در تمام کلانشهرهای های کشور مستقر است و در شهرداری ارومیه نیز فعال است و شهروندان از خدمات قطعا استفاده می کنند و تمام محاسبات و ضوابط بصورت یکپارچه برای برقراری عدالت و از بین بردن خطاهای انسانی برآورد شده است .

وی با اشاره به اجرای پروژه شهروند سپاری بیان کرد:  با اجرای سامانه شهروند سپاری بصورت پایلوت از سطح منطقه 5 شهرداری ارومیه، درخواست های شهروندان بصورت الکترونیک انجام و در نتیجه رفت و آمدها به شهرداری کاهش می یابد.

رییس اداره نظارت بر سیستم یکپارچه سازی شهرداری ارومیه با بیان اینکه بسترهای اجرای طرح شهروند سپاری کاملا آماده است و اطلاعات پایه را برروی سیستم مورد نیاز در حال تکمیل است، عنوان کرد:  تلاش این است این طرح  در نیمه دوم امسال وارد فاز اجرایی شود.

  • سه شنبه ١٢ شهريور ١٣٩٨ - ١٢:٢٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: