نسخه چاپي 

پیام تبریک شهرداران کلانشهرهای ایران به شهردار تهران

شهرداران کلان شهرهای ایران طی نامه ای به پیروز حناچی انتصاب وی را به سمت شهردار کلان شهر تهران تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه مجمع ، شهرداران 14 کلانشهر مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، قم، کرج، اهواز، رشت، همدان، اراک ، کرمان، کرمانشاه و زاهدان و همچنین مدیر دبیرخانه مجمع شهرداران این کلانشهرها ، طی نامه ای انتصاب شایسته دکتر حناچی را با اهتمام و مشارکت خردمندانه و رای اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر تهران به عنوان شهردار کلان شهر تهران تبریک و تهنیت گفتند.

در این نامه عنوان شده است : " رأی اعتماد اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران به جنابعالی بعنوان مدیری متخصص در حوزه مدیریت شهری و چهره ای ملی و دانشگاهی فصل جدیدی را در فرآیند توسعه کلانشهر تهران گشود.

بر همین اساس ما شهرداران مجمع کلانشهرهای ایران این انتخاب و انتصاب شایسته را که متقارن با ایام ولادت پیام آور رحمت و مهربانی حضرت محمدبن عبدا...(ص) میباشد تبریک و تهنیت می گوییم.

بدون تردید تجارب ارزنده علمی و عملی جنابعالی در عرصه های گوناگون که آشنا به مسائل مدیریت شهری بوده و منشاء خدمات ارزشمندی است و برای کلانشهر تهران که نیازمند مدیری متعهد، متخصص و توانمند در سطح کلان مدیریت شهری می باشد تأثیری شگرف خواهد داشت و انشاا... شاهد توسعه همه جانبه آن کلانشهر در تحقق شعار مبتنی بر علم و درایت جنابعالی یعنی " تهران شهری برای همه" خواهیم بود.

از خداوند متعال موفقیت روز افزون شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تحقق منویات مقام معظم رهبری و شهروندان محترم تهران مسألت می نماییم. "

  • شنبه ١٠ آذر ١٣٩٧ - ١١:٥٤
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: