نسخه چاپي 

گام بلند افشانی برای شفاف سازی

اطلاعات مدیران شهرداری روی سامانه «شفافیت» منتشر شد

شب گذشته در همایش فصلی مدیران شهری، از چند سامانه مدیریت شهری رونمایی شد که یکی از آن ها درج اطلاعات مدیران شهرداری تهران در سامانه شفافیت بود که می تواند گام بلندی در راستای شفافیت اطلاعات مدیران باشد.

به گزارش شهرنوشت با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر، از سامانه «داشبورد اطلس محلات شهر تهران»، «داشبورد مدیریتی شهر تهران»  و «اتوماسیون جدید شهرداری تهران» رونمایی شد.
 داشبود اطلس محلات تهران به گفته حجت میرزایی حاوی مشخصات و اطلاعات جامعی از محلات تهران است و هم اکنون اطلاعات 158 محله تهران در آن وجود دارد که به زودی بقیه محلات تهران نیز اطلاعاتشان در این سامانه قرار خواهد گرفت. این سامانه هم اکنون فعال است و همه شهروندان می توانند به آن مراجعه کنند و اطلاعات محله های مورد نظر خود را کسب کنند.
داشبورد مدیریتی شهر تهران نیز در اختیار مدیران شهری قرار می گیرد و در آن 100 شاخص مدیریتی را در 12 حوزه قرار دارد و مدیران می توانند از آن استفاده کنند.
اتوماسیون جدید شهرداری تهران نیز به گفته حجت میرزایی با کیفیت بالاتر و سرعت بیشتر برای کارکنان شهرداری تهران فعال شده است.
حجت میرزایی همچنین خبر داد که جدیدترین اطلاعات در سامانه شفافیت شهرداری تهران قرار گرفته است که حاوی اطلاعات سوابق و مشخصات مدیران شهرداری تهران است و شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه شفافیت این اطلاعات را به دست آورند.
بهاره آروین هم در این زمینه ضمن تشکر از شهرداری تهران گفت: این سامانه ها در راستای رسیدن شهرداری به سازمانی شیشه ای است و با حمایت آقای افشانی به سرانجام رسید و اگر حمایت های ایشان نبود قطعا نمی توانستیم این موفقیت ها را به دست بیاوریم.
مدیران ستادی و مناطق
مدیرعامل، قائم مقام و معاونان
اعضای هیئت مدیره شرکتها

  • دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - ١١:٣٣
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: