حمایت از حقوق شهروندان آسیب‌دیده با ایجاد گرمخانه‌ها

محمدمحسن مصحفی معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: توسعه و تجهیز گرمخانه‌ها طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد دنبال می‌شود و هدف اصلی صیانت از حقوق همه شهروندان به ویژه افراد آسیب‌دیده اجتماعی است.

سردار سپهبد سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد

حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد، گفت: سردار عمل به توصیه های این کتاب آسمانی را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود.

سردار سپهبد سلیمانی، سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسمانی شد.

بسم رب الشهداء والصدیقین مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُوَما بَدَّلوا تَبدیلًا ایران اسلامی امروز عزادار شهادت سرداری است که وجودش شرافت و غیرت را معنا می­ کرد.

محمدابراهیم عموئی طی پیامی درگذشت مادر گرامی مسئول ورزش شهرداری رشت را تسلیت گفت

دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران ایران با ارسال پیامی درگذشت والده گرامی آقای افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه فرهنگی و ورشی شهرداری رشت را به ایشان و بازماندگان آن سفر کرده تسلیت گفتند.

فینال چهارمین دوره مسابقات قرآنی محلات کلانشهر کرج برگزار شد

علیرضا رحیمی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج درمراسم فینال مسابقات قرآنی محلات که با حضور حضرت آیت الله حسینی همدانی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرج ، منصور وحیدی و احد رسولی اعضای محترم شورای اسلامی کرج و اقشار مختلف مردم در مسجد صاحب الزمان عج انجام شد گفت : کتاب قرآن یک مجموعه کامل و ارزشمند است که میتواند ختم الفصال و چراغ هدایت جوامع بشری در تمام عرصه ها اعم از اجتماعی ، خانوادگی و اقتصادی باشد .

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قم :این کلانشهر نیازمند توجه دادن بیشتر نسبت به شاخص‌های هویتی شهری می باشد

ابوالقاسم مقیمی با اشاره به فراخوان عکس «قم، شهر من»، اظهار داشت: شهر و مردم قم نیازمند توجه دادن بیشتر نسبت به شاخص‌های هویتی شهر قم هستند و نیاز است تا مردم، شهر قم را بهتر بشناسند و زیبایی‌ها و ظرفیت‌های شهر به قمی‌ها و زائرین حضرت فاطمه معصومه(س) معرفی شود.

شهرداری تبریز قهرمان یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری کلانشهرهای ایران شد

تیم فوتسال کارکنان شهرداری تبریز، با پیروزی بر تیم شهرداری مشهددر دیدار نهایی، قهرمان مسابقات فوتسال شهرداری‌های کلانشهرهای ایران شد.

شروع مجموعه انمیشین های دوگوله توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر اراک

با پخش انیمیشن شب یلدا از مجموعه انیمیشن های دوگوله و در برنامه جشن یلدا این مجموعه برای استفاده شهروندان منتشر گردید.

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر مشهد منصوب شد

محمدرضا کلائی شهردار مشهد «محمد محسن مصحفی» را به سمت معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی منصوب کرد.

توافق دو کلانشهر تبریز و اصفهان برای جذب گردشگر

شهردار تبریز با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های بالای دو شهر تبریز و اصفهان گفت: استفاده از ظرفیت های تاریخی و تفریحی این دو کلانشهر برای جذب گردشگران داخلی و خارجی مهم است.

یازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری کلانشهرهای ایران به میزبانی شهرداری کرمان برگزار میشود

معاون فرهنگی؛ اجتماعی و ورزشی شهردار کرمان از برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری‌های کلانشهرهای کشور در کرمان خبر داد. محمد جهانشاهی در نشست با رییس هیأت فوتبال استان کرمان با بیان این‌که این مسابقات از 24 تا 29 آذرماه جاری در کرمان برگزار می‌شود، گفت: 13 تیم فوتسال از شهرداری‌های مختلف کشور در این مسابقات حضور دارند.

فستیوال بزرگ شهر دوستدار کودک به میزبانی شهرداری کلانشهر ارومیه برگزار می شود

جلسه هماهنگی فستیوال بزرگ نقاشی شهر دوستدار کودک با حضور نمایندگان دفاتر تسهیلگری آذربایجان غربی در محلات ( دیزج سیاوش، کوی سالار، دیگاله، الواج، اسلام آباد، ترمینال، حاجی پیرلو و کشتارگاه ارومیه) در دفتر معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه برگزار شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قم:تابلوهای تبلیغاتی ، ساماندهی و اصلاح می شوند

ابوالقاسم مقیمی در جلسه شورای فرهنگ عمومی قم بیان داشت: در چهار ورودی اصلی استان و بعد از محدوده حد ترخص، سازمان فرهنگی ،اجتماعی و ورزشی شهرداری قم، ساماندهی و اصلاح تابلوهای تبلیغاتی را انجام خواهد داد.

آغاز فرآیند انتخاب شهردار مدرسه در کلانشهر تهران توسط معاونت اجتماعی و امور فرهنگی

به همت معاونت اجتماعی و امور فرهنگی شهرداری تهران فرآیند انتخاب شهردار مدرسه در بیش از 400 مدرسه سطح شهر تهران اجرا می شود

از سه زمین ورزشی درون محله ای کلانشهر یزد بهره برداری می شود

مدیرعامل سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به آغاز المپیاد ورزشی محلات این شهر درآبان ماه، عنوان کرد: در ایام برگزاری این رقابت ها، سه سالن ورزشی در محله های یزد افتتاح می شود اما از ظرفیت و اماکن ورزشی اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد نیز بهره خواهیم گرفت.

پویش دوشنبه های ورزشی در کلانشهر تهران برگزار شد

بیست و هشتمین پویش دوشنبه های ورزشی با حضور صدها شهروند تهرانی دوشنبه 29 مهرماه در برج آزادی تهران برگزار شد

دومین نشست کمیته کارآفرینی و توانمندسازی کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران ایران برگزار شد.

با حضور رئیس و دبیر کمیسیون اجتماعی و فرهنگی و مسئولین کارآفرینی شهرداری کلانشهرهای ایران، دومین نشست کمیته کارآفرینی و توانمند سازی به میزبانی شهرداری کلانشهر اصفهان برگزار شد

دبیر کارگروه ورزش شهروندی کمیته ورزش و تفریحات سالم معرفی شد

با پیشنهاد محمد فروحی رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران و موافقت دبیر کل مجمع؛ آقای محمد مشهدی یاری بعنوان دبیر کارگروه ورزش شهروندی کلانشهرهای ایران معرفی و منصوب شد.

برپایی موکب احمدبن موسی( ع) در مرز شلمچه توسط شهرداری شیراز

همزمان با نزدیک شدن به ایام عزاداری اربعین حسینی ، موکب احمدبن موسی( ع) شهرداری شیراز برای خدمت رسانی به عاشقان و شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) در مرز شلمچه برپا شد.

دومین نشست کمیته کارآفرینی و توانمندسازی کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران ایران

به همت شهرداری کلانشهر اصفهان ، دومین نشست کمیته کارآفرینی با حضور مسئولین کارآفرینی و توانمندسازی کلانشهرهای ایران با موضوعات مختلف از جمله ارائه طرح "توان هفت"، "طرح حرکت و طرح دست آفرین" برگزار می شود

پویش دوشنبه های ورزش شهروندی در همه کلانشهرهای کشور

اولین کارگروه تخصصی ورزش شهروندی کمیته ورزش و تفریحات سالم کمیسیون اجتماعی و فرهنگی مجمع شهرداران ایران با موضوع پویش دوشنبه های ورزشی برگزار شد.

تدوین سند جامع آسیب های اجتماعی در کلانشهرهای ایران

کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران پیشنهاد داد: سند آسیب شناسی مشترک در حوزه ی اجتماعی کلانشهرها تهیه و برای تصویب در کمیسیون کلانشهرهای دولت ارائه شود.

همایش ملی شهر فعال ( دوستدار ورزش) برگزار می شود

کمال مرادی دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهر های ایران گفت : با همکاری مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و فدراسیون ورزشهای همگانی وزارت ورزش، اجلاس ملی توسعه ورزش شهروندی(شهردوستدار ورزش) برگزار می شود.

فضا سازی ماه محرم الحرام از سوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

کمال مرادی دبیرکل مجمع شهرداران ایران و همکاران شاغل در مجمع و کمیسیون های نه گانه مجمع در مراسم سوگواری سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان شرکت می کنند.

درخشش زنان ایرانی در حوزه کارآفرینی مثال زدنی است.

محمد نهاوندیان در حاشیه بازدید از دو رویداد «عطر سیب» و «زنان و تولید ملی» با بیان این مطلب افزود: نحوه برگزاری این دو رویداد در یک فضا و ارتباط دادن آن به یکدیگر فضای زیبایی را به وجود آورده که بیش از حد انتظارم بود.

نشست کارگروه تخصصی کمیته کارآفرینی و توانمند سازی کمیسیون اجتماعی و فرهنگی

با حضور دبیرکل مجمع، رئیس و دبیر کمیسیون و رئیس کمیته کارآفرینی و توانمند سازی، نشست تخصصی کمیته کارآفرینی و توانمند سازی برگزار شد.

اولین نشست شهرداران شهرهای اسلامی و پارسی زبان در مشهد برگزار میشود

تیرماه 98 و بمیزبانی شهرداری کلانشهر مشهد، اولین نشست شهرداران شهرهای اسلامی و پارسی زبان برگزار می شود.