شکرالله بنار

رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکتها

معرفی

موسی الرضا متین راد

دبیر کمیسیون سرمایه گذاری و مشارکتها

معرفی

شهرک سلامت یکی از پروژه‌های موفق مشارکتی شهرداری اصفهان است

مدیر پروژه شهرک سلامت گفت: به زودی خدمات پاراکلینیکی همچون آزمایشگاه و مرکز تصویربرداری نیز به کلینیک‌های این شهرک اضافه می شود که امیدواریم بتوانیم تا مهرماه سال‌جاری خدمات درمانی کاملی را برای مردم فراهم کنیم تا با ورود به این مجموعه بتوانند نیاز درمانی و بهداشتی خود را به صورت کامل تامین کنند.

قرارداد تهیه بسته های مشارکت و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه

قرارداد تهیه بسته های مشارکت و سرمایه گذاری شهرداری ارومیه

عملیات اجرایی مجتمع تجاری، مسکونی خیابان شهید فردین پور اراک، با مشارکت سازمان سرمایه گذاری ومشارکت های مردمی شهرداری اراک وبخش خصوصی

هدف از اجرای این پروژه، نوسازی و بهسازی بافت فرسوده خیابان شهید فردین پور با احداث واحدهای مسکونی و تجاری، طی سه سال توسط شرکت پارس مسکن الوند و با همکاری و مشارکت شهرداری اراک می باشد.

مجموعه تفریحی- ورزشی پارک آبی فرصتی برای سرمایه گذاری

یکی ازفرصت های سرمایه گذاری در کلانشهرشیراز مجموعه تفریحی- ورزشی پارک آبی می باشد.

طرح تولید بتن از شیرابه پسماند

آرش ارشد در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: طی موکدات مقام معظم رهبری در خصوص به کارگیری پتانسیل نخبگان و شرکت های دانش بنیان، مدت هاست به دنبال استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای مدیریت پسماند در کرج هستیم. وی با اشاره به اینکه کرج میزبان پسماند تمام شهرهای اقماری البرز است، ابراز کرد: روزانه حدود هزار و 700 تن زباله به مرکز دفن حلقه دره منتقل می‌شود که بخشی کوچکی از آن پالایش و مقدار زیادی از آن به ناچار دفن می‌شود.