محمد عیدی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

محمد ابراهیم عموئی

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

پویش "بازی در خانه" توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اراک آغاز شد

همزمان با برگزاری برنامه های ویژه فرهنگی و ورزشی کلانشهرها در خصوص پیشگیری و مقابل با کروناویروس و در راستای پر نمودن اوقات فراغت کودکان در منزل پویش "بازی در خانه" آغاز شد.

اجرای طرح "هم پیوندی "کلانشهرها با شهرهای محروم سیستان و بلوچستان

دبیر کل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران از اجرای طرح " هم پیوندی " کلانشهرها با شهرهای استان سیستان و بلوچستان در آینده نزدیک خبر داد

سراهای محلات به سمن‌ها واگذار خواهد شد

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: با تصویب دستور‌العمل واگذاری سراهای محلات توسط شورای شهر، سازمان فرهنگی شهرداری در نظر دارد مدیریت این سراهای محلات را پس از تایید نهایی توسط فرمانداری طی یک فراخوان، گزینش و در صورت کسب امتیازات لازم به سمن ها واگذار کند.

حمایت از حقوق شهروندان آسیب‌دیده با ایجاد گرمخانه‌ها

محمدمحسن مصحفی معاون شهردار و رییس سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: توسعه و تجهیز گرمخانه‌ها طبق مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد دنبال می‌شود و هدف اصلی صیانت از حقوق همه شهروندان به ویژه افراد آسیب‌دیده اجتماعی است.

سردار سپهبد سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد

حجت الاسلام احمد حمیدی معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه سردار سلیمانی به معنای واقعی کلمه قرآنی عمل کرد، گفت: سردار عمل به توصیه های این کتاب آسمانی را سرلوحه زندگی خود قرار داده بود.