محمد عیدی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

آلما فرامرزی

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

دوره‌های آموزشی مختلف با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در کلانشهرکرمان در حال برگزاری است

محمد جهانشاهی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمان از برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی فرهنگ‌سراها و خانه‌های فرهنگ شهرداری با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد.

معاون فرهنگی اجتماعی شهردار تبریز از حمایت صاحبان مشاغل خانگی در بازاریابی و ایجاد بستر برای فروش محصولات و تولیدات این افراد خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در جلسه مشترک شهرداری منطقه هفت با نایب رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اداره کل سلامت و امور اجتماعی و سازمان های مردم نهاد در محل شهرداری منطقه در بررسی وضعیت بازارچه بانوی مهر و موضوع اشتغال بانوان گفت: شهرداری نمی تواند به حوزه کارآفرینی ورود کند اما می تواند با ایجاد بستر مناسب و ارائه امکانات سازمان های مردم نهاد را در این عرصه حمایت کند.

معاون شهردار و رئیس جدید سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر کرج منصوب و معرفی شد

طی حکمی از سوی کمالی زاده شهردار محترم کلانشهر کرج ،حسین سعیدی سیرائئ را به عنوان معاون شهردار و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج منصوب کرد.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه، دستگاه برگزیده ی استانی شد

در این جلسه که هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص)، سالاری معاون عمران استانداری، همتی مشاور عالی استاندار، رنجبر فرماندار کرمانشاه و جمعی از مدیران حضور داشتند به پاس خدمات ویژه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه که در دهه کرامت با همکاری مجموعه آستان قدس داشتند از مهدی عبدالمالکی معاون شهردار و رئیس سازمان مذکور تقدیر و لوح دستگاه برگزیده استانی اهدا شد.

پروژه تصویب و اجرای شهرفعال در دستور کار شورای عالی ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت.

در نشست مشترک مجمع شهرداران ایران و دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان کلیات طرح ملی شهر فعال مورد بحث و بررسی قرار گرفته و به تایید طرفین رسید. بسترسازی برای یک شهر زیست پذیر و نیز شهر دوستدار ورزش از شاخص های اصلی شهرفعال است