محمد عیدی

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

آلما فرامرزی

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

معرفی

پیام معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در پاسخ به پیام معاون فرهنگی شهرداری اصفهان

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز در پاسخ به پیام معاون فرهنگی شهرداری اصفهان تکریم علامه قطب الدین شیرازی توسط ایشان را ستود و خطاب به دکتر محمد عیدی نوشت : پیام شما نشان از ذوق سلیم و طبع لطیفتان دارد. همت بلندتان را می ستاییم و امیدواریم به پاس وجود ِ بزرگانِ اصفهان و شیراز ، پیوند فرهنگ در این دو دیارِ دیرپا عمیق تر از گذشته گردد. در متن پیام دکتر مرتضی جعفری خطاب به رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان آمده است: از هر چه می‌رود سخن دوست خوشتر است/ پیغام آشنا نفس روح پرور است

برگزاری مسابقات فوتبال مجازی و المپیاد ورزشی محلات توسط شهرداری کلانشهر کرمان

دومین نشست هماهنگی برگزاری نخستین دورۀ مسابقات فوتبال مجازی کرمان (بازی FIFA) برگزار شد.محمد جهانشاهی معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری، از برگزاری المپیاد ورزشی محله‌های شهر کرمان خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم مسابقات فوتبال مجازی نیز همزمان با المپیاد ورزشی محله‌های شهر کرمان برگزار شود.

تقدیر از عملکرد اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران در حوزه ورزش کارمندی

در راستای توسعه نشاط اجتماعی و افزایش سطح سلامت کارکنان و خانواده های شهرداری های کلانشهرها از عملکرد مناسب اداره کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی شهرداری تهران تقدیر بعمل آمد.

"همه برای تندرستی" شعار توسعه ورزش همگانی در سال ۱۳۹۹ شهرداری کلانشهر تبریز

معاون فرهنگی شهردار تبریز و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری گفت: پویش "تندرستی برای همه" طرحی خوب و ارزشمند است که اجرای آن به ایام شیوع ویروس کرونا محدود نیست و "همه برای تندرستی" شعار ما برای توسعه ورزش همگانی در سال جاری است.

برگزاری دوره آموزشی شناخت وچگونگی مقابله با ویروس کووید۱۹ از طریق ویدئوكنفرانس

کمال مرادی سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها از برگزاری دوره آموزشی شناخت وچگونگی مقابله با ویروس کووید۱۹ از طریق ویدئوکنفرانس در تاریخ ۲۱ اردیبهشت سال جاری خبر داد.