نسخه چاپي 

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی:

نقش شهرداری در برگزاری برنامه‌های فرهنگی انکار ناپذیر است

مدیرکل صدا و سیمای آذربایجان شرقی گفت: دلیل مشارکت و همراهی شهرداری تبریز در برنامه های فرهنگی را نگاه فرهنگی شهردار تبریز می دانیم.

به گزارش شهریار، مرتضی صفری در دیدار با شهردار تبریز ضمن قدردانی از مشارکت شهرداری در برنامه های فرهنگی گفت: به همت شهردار و نگاه فرهنگی که در شخص شهردار وجود دارد شهرداری در تمام برنامه های فرهنگی یک پای ثابت است که این اقدام بسیار ارزشمندی است.

او در ادامه با اشاره به سریال روزهای بی قراری که با مشارکت شهرداری تبریز ساخته و پخش شد، اظهار داشت: این سریال نقش بسزایی در معرفی شهر تبریز و جاذبه های آن در کشور داشت و امیدواریم این نوع همکاری ها ادامه پیدا کند.

مدیرکل صدا و سیمای استان افزود: طبق آماری که به ما داده شد در تعطیلات عید فطر در مراکز اقامتی تبریز تخت خالی وجود نداشت که قطعا پخش این سریال یکی از عوامل حضور گردشگران داخلی در تبریز است.

صفری در بخش دیگری از سخنانش از حضور شهرداری در برنامه  قرائت قرآن کریم در ایام ماه مبارک رمضان قدردانی کرد و ادامه داد: در این برنامه پرفیض شهرداری بیش از دیگر نهادها در کنار صدا و سیما بود که جا دارد از شهرداری تبریز در این خصوص قدردانی ویژه کنیم.

او با بیان اینکه شهرداری از لحظه تولد تا مرگ یک شهروند در لحظه لحظه زندگی او حضور دارد اظهار داشت: در این شرایط لازم است که شهرداری بیش از دیگران با مردم صحبت کند و این امکان در صدا و سیما وجود دارد که این فرصت را برای شهرداری فراهم سازد.

مدیرکل صدا و سیمای استان ادامه داد: وقتی رسانه های معاند در تلاش هستند تا عملکرد مناسب مدیران کشور را برعکس نشان دهند باید بیشتر به مردم گزارش اقدامات را ارائه دهیم.

در این دیدار شهردار تبریز نیز از اقدامات صدا و سیما در انتقال صحیح عملکرد شهرداری به شهروندان قدردانی کرد و گفت: صدا وسیما ظرفیت بالایی برای آموزش شهروندی دارد و امیدواریم موضوع آموزش شهروندی در برنامه های صدا و سیما مدنظر قرار گیرد.

  • چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨ - ١١:٠٨
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: