نسخه چاپي 

امضاء تفاهم‌نامه برای بهبود برنامه‌ریزی شهری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان از امضاء تفاهم‌نامه بین شهرداري اصفهان و مرکز آمار ايران و مديريت‌هاي جامع آماري در حاشيه برگزاري نخستين نشست سالانه آمار و برنامه‌ريزي در مديريت شهري خبر داد و گفت: اين تفاهم نامه در راستاي بهبود در برنامه‌ريزي شهري امضاء مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا علیرضا صادقیان صبح امروز -شنبه ۱۱ آبان ۹۸- در نخستین نشست سالانه آمار و برنامه ریزی در مديريت شهري که با حضور شهردار اصفهان، مديرکل برنامه و بودجه سازمان شهرداري‌ها رييس و اعضاء شوراي اسلامي شهر و مديران و کارشناسان برگزار شد، اظهار کرد: هدف از برگزاري اين نشست که براي نخستين بار در كشور برگزار مي‌شود، پررنگ‌تر كردن نقش آمار در برنامه‌ريزي و مديريت شهري است.

وی با بیان اینکه برای بهتر زندگی‌کردن بايد به نقش آمار در برنامه‌ريزي توجه شود، تصريح کرد: براي اينکه آينده بهتري براي شهر و شهروندان ترسيم کنيم بايد برنامه‌ريزي را بيش از پيش مورد توجه قرار دهيم.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان ابراز امیدواري کرد: برگزاري نشست سالانه آمار و برنامه‌ريزي در مديريت شهري سرآغازي باشد براي اينکه تمام کساني که در مديريت شهري ايفاي نقش مي کنند توجه ويژه اي به آمار و برنامه ريزي داشته باشند.

وی ادامه داد: امروز در حاشیه برگزاری نخستین نشست سالانه آمار و برنامه‌ریزي در مديريت شهري تفاهم نامه‌اي با مرکز آمار ايران و مديريت‌هاي جامع آماري براي بهبود در برنامه‌ريزي خواهيم داشت و اميدواريم در سال‌هاي آينده پربارتر، گسترده تر و اثربخش تر اين برنامه ها ادامه پيدا کند.

صادقیان تأکید کرد: آمار به عنوان بخش مهمی از نظام مدیریتي مي تواند اطلاعات مفيدي را در اختيار سازمان‌ها قرار دهد.

  • دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ - ١٠:٤٠
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: