معاون رئیس جمهور
نشاط اجتماعی زنان در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران در راستای ارتقای آگاهی خانواده ها دنبال می شود
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درخصوص دغدغه‌های معاونت امور زنان در زمینه ورزش و سلامت بانوان گفت: تلاش کردیم سهم زنان در سرانه فضاهای ورزشی کشور پیش بینی شود و هیچ نهاد و حتی بخش خصوصی نتواند سهم زنان از امکانات و سالن‌های ورزشی را حذف کند.
 ٠٨:١٦ - يکشنبه ١٩ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بهبود وضعیت زنان ایران در گزارش جهانی
گزارش جهانی ۲۰۱۹ «زنان، صلح و امنیت» که نشانگر وضعیت زنان در کشورهای مختلف براساس شاخص های «آموزش»،«عدالت»، «مشارکت سیاسی» و «اقتصادی» است نشان می دهد بیشتر شاخص های ایران در مقایسه با سال ۲۰۱۷ بهبود یافته است.
 ٠٨:٣٥ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تلاش برای بهره‌مندی زنان از «آفتاب» در مدارس و پارک‌ها
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در جامعه‌ای که به حجاب و رعایت شئونات دینی در مناسبات اجتماعی اعتقاد داریم، اقدام ایجابی ما این است که فضاها را برای زنان توسعه دهیم تا زنان بتوانند در پارکهای بانوان و ورزشگاه‌های خاص بانوان و مدارس دخترانه از آفتاب به نحو احسن بهره گیرند.
 ٠٨:٣٠ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون رئیس جمهوری:
هزار صندوق اعتباری خرد به مجموع صندوق های محلی روستایی افزوده شد
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده با اشاره به این که در حال حاضر ٣٢٠٠ صندوق خرد محلی در جهت توان افزایی زنان فعال است، گفت: همزمان با روز جهانی زن و روستا، هزار صندوق اعتباری خرد به مجموع صندوق های محلی روستایی و عشایری افزوده شد.
 ٠٨:٤٥ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارآفرینی زنان اصفهان، تبلور هنر در افق اقتصاد
به گفته مسئولان ، اصفهان رتبه دوم کشور در تعداد فرصت های شغلی ایجاد شده در تعاونی های بانوان را دارد. در زمان حاضر ۲۶۴ شرکت تعاونی بانوان از مجموع ۱۰ هزار شرکت تعاونی فعال کشور در اصفهان قرار دارد که ۲ شرکت تعاونی منتخب ملی و ۹ شرکت تعاونی دیگر منتخب استانی در جشنواره تعاونی های برتر شناخته شده اند.
 ٠٨:٢٦ - دوشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>